راههای بزرگ کردن سینه بدون عمل چیست؟

آشنایی با بهترین روش‌های بدون جراحی بزرگ کردن سینه

اندازه و شکل سینه یکی از مواردی است که تاثیر بسزایی بر زیبایی و تناسب اندام خانم‌ها دارد. افرادی که از ظاهر و اندازه سینه‌هایشان ناراضی هستند یا خانم‌هایی که بافت پستان خود را در حمله سرطان سینه یا ماستکتومی از دست داده‌اند، معمولا به‌دنبال راههای بزرگ کردن سینه هستند. در‌واقع افراد بنا بر انگیزه‌های مختلف زیبایی و پزشکی و رفع نگرانی‌های عاطفی و روانی خاص به دنبال بهترین روش بزرگ کردن سینه می‌گردند. ما در این مطلب انواع روش بزرگ كردن سينه بدون جراحی را به شما معرفی خواهیم کرد. بعد از مطالعه این مقاله و آشنایی با مزایا و نحوه عملکرد هر روش می‌توانید بهترین راه بزرگ کردن سینه را انتخاب کنید.

تزریق فیلر؛ بهترین روش بزرگ كردن سينه بدون عمل

یک روش بزرگ کردن سینه بدون عمل، تزریق فیلر است. در این روش برای افزایش حجم و بهبود فرم سینه، مواد پرکننده مانند هیالورونیک اسید به این ناحیه از بدن تزریق می‌شوند. یکی از مهم‌ترین مزایای تزریق فیلر برای بزرگ کردن سینه، غیر‌تهاجمی (غیر‌جراحی) بودن آن است. این موضوع باعث می‌شود که خطرات و دوره نقاهت این روش کمتر باشد. مزیت دیگر این است که حجم تزریق بر‌اساس نیاز و ترجیح فرد قابلیت تنظیم دارد و تاثیرات تزریق فیلر بلافاصله قابل مشاهده است.

از معایب این روش نیز می‌توان به موقت بودن نتایج و محدودیت در میزان افزایش حجم اشاره کرد. فیلرها به مرور زمان جذب بدن می‌شوند؛ بنابراین نیاز به تزریق مجدد خواهید داشت. همچنین این روش فقط برای افزایش‌ حجم در مقیاس کم مناسب است. امکان دارد برخی افراد نیز به تزریق فیلر واکنش‌های آلرژیک نشان دهند؛ بنابراین قبل از انتخاب این روش توصیه می‌شود با یک متخصص پوست یا جراح پلاستیک مشورت کنید تا از مناسب بودن و ایمنی این روش با‌توجه‌به شرایط خاص بدنیتان‌ مطمئن شوید.

افزایش حجم سینه با تزریق فیلر و چربی

تزریق فیلر به بهبود شفافیت و ظاهر پوست نیز کمک می‌کند. اگر به دنبال این هستید که در کنار تناسب اندام، پوستی سالم و زیبا داشته باشید، مطالعه مقاله «چگونه در عرض یک هفته پوستی صاف داشته باشیم» را از دست ندهید.

لیفت و فرم‌دهی سینه با کمک دستگاه‌های آر اف (RF) رادیوفرکانسی

اگر به دنبال روش بزرگ كردن سينه بدون عمل هستید، دستگاه‌های آر اف یکی از بهترین دستگاه‌های لیفت و جوانسازی هستند. دستگاه ‎RF با تولید گرما در لایه‌های عمیق‌تر پوست به تحریک کلاژن‌سازی کمک می‌کند و نقش موثری در سفت شدن و بالا کشیدن سینه‌ها دارد.

در‌واقع امواج رادیوفرکانسی نقش بسزایی بر بهبود قوام و شکل سینه‌ها دارند، اما تاثیر RF در افزایش واقعی سایز سینه محدود است و بیشتر به بهبود ظاهر و کیفیت پوست کمک می‌کند. برای اطمینان از اینکه این روش برای حل مشکل شما مناسب است یا خیر باید با یک متخصص زیبایی مشورت کنید. استفاده از دستگاه آر اف جزو‌ یکی از روش‌های بدون درد برای لیفت سینه محسوب می‌شود؛ اما تولید گرما ممکن است برای بعضی افراد آزاردهنده باشد. برای کاهش درد دستگاه آر اف و کاهش درد لیزر بیکینی می‌توانید از کرم‌های بی‌حس کننده در ناحیه مورد‌نظر استفاده کنید.

فرم‌دهی سینه با دستگاه هایفو

اگر بیشتر از افزایش سایز و حجم سینه، لیفت و بهبود فرم آن برایتان مهم است، از دستگاه‌ لیفت و جوانسازی هایفو می‌توانید استفاده کنید. دستگاه‌هایی مانند هایفو با استفاده از امواج اولتراسوند، بافت سینه را تحت تاثیر قرار می‌دهد و یک روش غیرتهاجمی (بدون عمل) برای فرم‌دهی و افزایش حجم محدود سینه هستند. دستگاه هایفو از امواج اولتراسوند فوکوس شده با شدت بالا استفاده می‌کند تا گرما را به لایه‌های عمقی پوست برساند. این گرما موجب تحریک تولید کلاژن و الاستین در پوست می‌شود که به سفت شدن پوست و بهبود فرم و افزایش قوام سینه‌ها کمک می‌کند.

توجه داشته باشید که افزایش حجم سینه در این روش مانند عمل‌های جراحی چشمگیر نیست و بیشتر برای بهبود ظاهر و فرم سینه‌هایی که افتادگی خفیف تا متوسط دارند، مناسب است. نتایج هایفو ممکن است چند هفته یا چند ماه پس از درمان ظاهر شود. همچنین برای حفظ نتایج، ممکن است تکرار درمان لازم باشد. برای یادگیری نحوه کار با این دستگاه، دوره آموزش هایفو در آکادمی مای اسکین برای پزشکان و متخصصان برگزار می‌شود.

بزرگ کردن سینه بدون عمل با دستگاه لیزر CO2 فرکشنال

به کمک تکنولوژی لیزر می‌توان شکل و فرم سینه را بهبود بخشید. یکی از دستگاه‌هایی که برای بالا کشیدن و فرم‌دهی و لیفت سینه با لیزر استفاده می‌شود، دستگاه لیزر CO2 فرکشنال است. این تکنولوژی لیزری به تولید کلاژن و در نتیجه سفت شدن پوست و بهبود خاصیت ارتجاعی فرم سینه کمک می‌کند. در‌واقع لیزر CO2 فرکشنال از طریق سفت شدن پوست، ظاهر سینه‌ها را نیز بهبود می‌بخشد. به‌طورکلی باید به این موضوع اشاره کرد که استفاده از دستگاه‌های زیبایی و جوانسازی پوست، بیشتر باعث بهبود فرم سینه‌ها می‌شوند و برای افزایش سایز، روش‌های جراحی نتایج قابل مشاهده‌تری خواهند داشت.

استفاده از دستگاه‌های جوانسازی، روشی موثر برای فرم‌دهی سینه

اگر در‌خصوص نکته‌های مراقبتی بعد از استفاده از دستگاه‌های زیبایی سوالاتی از قبیل «چند روز بعد از لیزر بیکینی شیو کنم» ذهنتان را به خود مشغول کرده است، پیشنهاد می‌کنیم مقالات بلاگ آکادمی مای اسکین را از دست ندهید.

انجام ورزش‌های موثر برای افزایش سایز سینه به روش خانگی

بهترین روش برای بزرگ کردن سینه در خانه، انجام حرکات ورزشی است. به کمک تمریناتی مانند پرس سینه با دمبل، شنا سوئدی، پرس توپ، شنا روی دیوار و فلای دبلیو می‌توان حجم سینه را بزرگ‌تر کرد و سینه‌هایی سفت و خوش‌فرم داشت. انجام منظم این تمرینات به بهبود فرم و استحکام عضلات سینه کمک می‌کند و ممکن است در بلندمدت باعث افزایش سایز سینه شود.

تمرین پرس سینه با دمبل عضلات سینه‌ای را هدف قرار می‌دهد و به افزایش قدرت و حجم آن‌ها کمک می‌کند. شنا سوئدی (Push-Ups) تقویت کننده عضلات سینه، شانه و بازو است و انجام آن باعث تقویت کلی ناحیه سینه خواهد شد. حرکت پرس توپ (Chest Press with Ball) با استفاده از توپ تعادلی و دمبل‌ها انجام می‌شود و عضلات سینه را همراه با عضلات کور (مرکزی بدن) تقویت می‌کند. تمرین فلای دمبل (Dumbbell Flyes) نیز بر عضلات کشیده سینه تمرکز دارد و انجام آن به افزایش حجم و بهبود فرم سینه منجر می‌شود. البته توجه داشته باشید که آثار تمرین‌های ورزشی به عضلات سینه محدود است و بر بافت غده‌ای سینه تاثیری ندارد.

بسیاری از کسانی‌که به‌طور منظم ورزش می‌کنند، شاهد لاغری در ناحیه صورت هستند و مشکلاتی مانند شل‌شدگی و افتادگی پوست را تجربه می‌کنند. به کمک روش‌های جدید جوانسازی پوست می‌توان این مشکلات را برطرف کرد. دوره آموزش مزونیدلینگ صورت همراه با مدرک معتبر هم‌اکنون در آکادمی مای اسکین برای پزشکان و متخصصان برگزار می‌شود.

تاثیر انجام حرکات ورزشی بر افزایش حجم سینه

روش بزرگ کردن سینه با جراحی؛ پروتز و ایمپلنت سینه

متداول‌ترین روش بزرگ كردن سينه، پروتز یا ایمپلنت سینه است. افزایش حجم و بهبود فرم سینه‌ با این روش در دسته روش‌های جراحی قرار می‌گیرد. اگر با این موضوع مشکلی ندارید و به دنبال یک روش سریع و ماندگار برای بزرگ شدن سینه می‌گردید، پروتز یکی از بهترین انتخاب‌ها است. معمولا کسانی‌که به سرطان سینه مبتلا شده‌اند و سینه‌هایشان را تخلیه کرده‌اند، بهتر است از این روش برای بزرگ کردن سینه استفاده کنند. در این روش جراح برش‌هایی را در مکان‌های مشخصی از سینه ایجاد می‌کند. سپس پروتزهای سینه، که ممکن است از سیلیکون یا سالین (آب نمکی) باشند، در زیر بافت سینه یا عضله پکتورال قرار داده می‌شوند. بعد از قرار دادن پروتز، برش‌ها بسته می‌شوند.

این جراحی به افرادی که می‌خواهند اندازه سینه‌هایشان را افزایش دهند یا پس از بارداری یا کاهش وزن شدید، فرم سینه‌هایشان را بهبود ببخشند، کمک کند. البته مانند هر عمل جراحی دیگر، بزرگ کردن سینه با پروتز نیز ممکن است خطرات و عوارض جانبی داشته باشد. برخی از این خطرات شامل خطر عفونت، احتمال نیاز به جراحی‌های تکمیلی در آینده و اختلال در قابلیت انجام ماموگرافی‌های دقیق می‌شود. به همین دلیل بهتر است قبل از روش‌های جراحی برای بزرگ کردن سینه حتما با یک جراح متخصص مشورت کنید.

پروتز، روش ماندگار و موثر برای بزرگ کردن سینه

از بین بردن چربی‌های اضافی به کمک دستگاه‌های لاغری نیز نقش بسزایی در بهبود ظاهر سینه‌ها و تناسب اندام کلی دارد. پزشکان برای ارائه این خدمات به مراجعه‌کننده‌گان به آموزش کار با دستگاه لاغری نیاز دارند. با شرکت در دوره‌های مای اسکین می‌توانید نحوه کار با این دستگاه‌ها را فرا بگیرید و بهترین خدمات را به متقاضیانتان‌ عرضه کنید.

دریافت مشاوره از پزشک متخصص برای انتخاب بهترین روش بزرگ کردن سینه

در این مقاله با روش بزرگ كردن سينه بدون عمل و روش‌های جراحی برای انجام این کار آشنا شدیم. انتخاب بین روش‌های غیرتهاجمی و تهاجمی، ارتباط مستقیمی با نیازها و شرایط بدنی شما دارد؛ با‌توجه‌به روش‌های معرفی شده و در نظر گرفتن شرایط بدنیتان می‌توانید بین این روش‌ها دست به انتخاب بزنید. در این مقاله با روش بزرگ كردن سينه بدون عمل و روش‌های جراحی برای انجام این کار آشنا شدیم. انتخاب بین روش‌های غیرتهاجمی و تهاجمی، ارتباط مستقیمی با نیازها و شرایط بدنی شما دارد؛ با‌توجه‌به روش‌های معرفی شده و در نظر گرفتن شرایط بدنیتان می‌توانید بین این روش‌ها دست به انتخاب بزنید. با بزرگ کردن سینه به کمک روش‌های غیر‌جراحی، سینه‌ها فرم و ظاهر طبیعی خواهند داشت و به‌طور موثری به افزایش اعتمادبه‌نفس شما کمک می‌کنند. فراموش نکنید که مسیر انتخاب بهترین روش برای بزرگ کردن سینه حتما به مشورت با یک پزشک متخصص نیاز خواهید داشت.

اشتراک گذاری :

مطالب زیر را حتما مطالعه کنید

نظرانت کاربران

دیدگاهتان را بنویسید