خدمات پوست،زیبایی و لیزر

خدمات ما

میکرونیدلینگ و مزونیدلینگ

میکرو نیدلینگ روش بسیار مناسب برای درمان های مختلفی از جمله درمان جای جوش ، روشن شدن پوست ، درمان منافذ باز، بهبود قوام پوست و از بین بردن جای لک است. مراجعین عزیز باید در نظر داشته باشند که این روش نیاز به مراقبت چند روزه خواهد داشت.

آیا لیزر موهای زائد در دوران شیردهی ضرر دارد؟

لیزر موی زائد

ما با استفاده از به روز ترین سیستم های لیزر موی زائد امریکایی از جمله الکس ، اندیگ و دایود امکان انجام لیزر با هر مدل مو و تایپ پوستی را فراهم نموده ایم علاوه بر این افراد با آستانه تحمل درد کم هم به راحتی میتوانند از لیزر بدون درد ما با بهترین نتیجه و کیفیت استفاده نمایند.

هایفو سرطان زاست

هایفو تراپی

با استفاده از تکنولوژی هایفو ، پوست خود را به طور تخصصی و بدون نیاز به جراحی لیفت دهید،این تکنولوژی مناسب افراد بالای سی سال هست که بعد از انجام نیاز به مراقبت خاصی نداشته اما برای دستیابی به نتیجه خوب نوع دستگاه ونحوه انجام آن بسیار مهم است.

دستگاه RF برای لایه برداری پوست

لاغری موضعی

برای رسیدن شما به اندامی متناسب مرکز ما به تکنولوژی های مختلف لاغری همچون سیستم های ار اف دیاترمی، کویتیشن و همچنین مزوتراپی لاغری مجهز شده است .

تزریق فیلر و بوتاکس

برای دریافت نتایج عالی از تزریق فیلر و بوتاکس، ما با بهره گیری از حضور پزشکان متخصص ، این مورد را برای شما فراهم نمودیم تا در صورت نیاز از این روش ها برای شما استفاده گردد.

فیشیال و مراقبت پوستی

برای اینکه از پوستی سالم برخوردار باشید یکی از راه های بسیار عالی و کم هزینه استفاده از روش پاکسازی پوست است که با انجام روتین و همیشگی میتوان طراوت و شادابی خاصی به چهره داد.

چرا ما را انتخاب کنید

ما به شما کمک می کنیم تا زیبایی خود را افزایش دهید

برای دستیابی به نتایج دلخواه و مورد نظر انتخاب یک مرکز با سابقه درخشان بسیار مهم است.ما با تجربه بیش از ده سال این مورد را برای شما فراهم می کنیم.

هدف ما

ما با سابقه آموزشی چندین ساله تصمیم گرفتیم که علاوه بر خدمات آموزشی ،بهترین خدمات با هزینه های مناسب در استفاده از تکنولوژی های روز دنیا را در یک جا گردآوری کنیم.

100% امن

با خاطری آسوده خودتان را به دستان توانمند ما بسپارید.

لیزر مو های زائد
0 نفر
جوانسازی و لیفت
0 نفر
رضایت مراجعین
0 %

در مورد خدمات ما

مای‌اسکین بهترین دوست شما

با توجه به حضور  افراد کارامد و حرفه ای ، امکان استفاده از تکنولوژی های مختلف روز دنیا در این مرکز برای شما فراهم گردیده است.

رفع موهای زائد

لیزر الکس اندیگ ،لیزر دایود

لیفت و جوانسازی صورت

هایفو تراپی،اراف فرکشنال نیدلینگ،مزونیدلینگ

لاغری موضعی

اراف دیاترمی ، کویتیشن، مزوتراپی

رفع تیرگی های پوستی

کروبوکسی تراپی،لیزر

به مشاوره نیاز دارید؟ با افتخار در خدمت شما هستیم.