هایفوتراپی چیست و چه کاربردهایی دارد؟

هایفوتراپی در تهران، مای اسکین

از هایفوتراپی برای جوانسازی و لیفتینگ پوست استفاده می‌شود. این روش زیبایی در مرکز مای اسکین تحت نظر متخصصان حرفه‌ای در این زمینه انجام می‌شود. هم‌چنین مرکز مای اسکین با بهره‌گیری از بهترین دستگاه هایفو تراپی پیشرفته، سعی دارد بهترین و جدیدترین فناوری‌ها را برای مراجعه کنندگان مورد‌استفاده قرار دهد. شما با صرف هزینه‌ای معقول و مدت زمان کوتاه در مرکز مای اسکین می‌توانید بهترین نتیجه را بدون عوارض از هایفوتراپی در پوست خود مشاهده کنید.

انجام هایفوتراپی در مرکز زیبایی مای اسکین

در مرکز مای اسکین، هایفوتراپی برای صورت و گردن انجام می‌شود. از جمله خدماتی که مرکز زیبایی مای اسکین در زمینه هایفو تراپی انجام می‌دهد شامل موارد زیر می‌شود

 • هایفو تراپی غبغب
 • هایفوتراپی صورت
 • های فو تراپی خطوط آرواره‎‌ها
 • هایفو تراپی پوست شل و افتاده
 • رفع منافذ باز پوست
 • افتادگی ابرو (لیفت ابرو)
 • خطوط ریز و چین و چروک
 • هایفوتراپی پوست گردن
 • از بین بردن چین و چروک‌های پیشانی
 • خطوط مبهم فک (ایجاد شکل V صورت)
 • خطوط پنجه کلاغی (خطوط ریز دور چشم)
 • بهبود کشسانی و رفع ناهمواری بافت پوست
 • خطوط نازولابیال (چین و چروک های دور دهان)

مرکز زیبایی مای اسکین با ترکیبی از تجهیزات پیشرفته هایفوتراپی و تیمی حرفه‌ای از متخصصان و پزشکان، اثرات پیری در پوست شما را از بین می‌برد. تیم ما معتقد است که هر بیمار مستحق دریافت بهترین خدمات خواهد بود؛ بدین‌ترتیب، متخصصان مای اسکین همه تلاش خود را به‌منظور فراهم کردن یک تجربه درمانی کامل، ایمن و موثر برای شما خواهند کرد.

تعداد جلسات مورد‌نیاز برای هایفو تراپی پوست

در‌خصوص تعداد جلسات مورد‌نیاز برای هایفودرمانی باید به فاکتورها و عوامل متعددی اشاره کرد. تیم پزشکی و متخصصان مرکز مای اسکین معتقدند که تعداد جلسات این روش غیرتهاجمی زیبایی بستگی به نوع پوست، ناحیه تحت درمان، سن فرد و نوع دستگاه خواهد داشت. اما به طور کلی برای انجام هایفو باید سالی یکبار از این تکنولوژی در سنین بالا استفاده گردد و برای افراد با سن پایین تر تا دوسال بعد میتوانند جلسه بعدی را انجام دهند.

توصیه‌ها و مراقبت هاي بعد از هايفو

پس از هر جلسه هایفو در کلینیک زیبایی مای اسکین، توصیه‌های مراقبت از پوست نیز به بیماران ارائه می‌شود. نکات مهم مراقبت بعد از هایفو تراپی که توسط پزشکان و تیم متخصص ما توصیه می‌شوند عبارت‌اند از:

 1. جلوگیری از تماس مستقیم با آفتاب تا ۴۸ ساعت بعد از هایفوتراپی پوست
 2. استفاده از کرم‌های ضد‌آفتاب با SPF بالا
 3. خودداری از رفتن استخر گرم، سونا، جکوزی تا ۲۴ الی ۴۸ ساعت پس از جلسه هایفو
 4. استفاده از کرم مرطوب‌کننده برای ناحیه تحت درمان
 5. اجتناب از ماساژ پوست تا ۲۴ ساعت پس از درمان
 6. نوشیدن آب به اندازه کافی

موارد فوق به‌طورویژه به‌منظور کاهش عوارض جانبی احتمالی و افزایش ماندگاری هایفوتراپی به شما عزیزان توصیه می‌شوند. در نهایت نیز توصیه می‌‌کنیم در صورت مشاهده هرگونه واکنش غیر‌معمول یا حساسیت بیش‌از‌حد پس از درمان، فوراً به متخصص مراجعه کنید.

انجام خدمات هایفو با بهترین دستگاه هایفوتراپی

دستگاه‌های هایفوتراپی مورد‌استفاده در مرکز زیبایی مای اسکین مطابق با آخرین فناوری‌های روز جهان هستند. این تکنولوژی‌ها توانایی تشخیص عمق دقیق پوست را دارند، به این ترتیب انرژی به‌طور‌یکنواخت و بدون آسیب به بافت‌های اطراف به نقاط مورد‌نظر ساطع شود. به‌طور‌کلی انواع دستگاه هایفوتراپی به شرح زیر هستند:

 • دستگاه دابلو گلد
 • دستگاه اولترا 
 • دستگاه هایفوتراپی ۳ بعدی
 • دستگاه هایفو صورت ۶ بعدی
 • دستگاه هایفو تراپی 8 بعدی

با‌توج‌ به تنوع دستگاه‌ها و تکنولوژی‌های مورد‌استفاده در هایفو تراپی، مای اسکین قادر است تا خدمات متنوعی را براساس نیازهای شما عزیزان انجام دهد. در نهایت نیز ما با انتخاب بهترين دستگاه هايفو تراپي تضمین می‌کنیم که هر جلسه درمانی نه تنها موثر، بلکه ایمن و بدون درد باشد.

هزینه هایفوتراپی در کلینیک زیبایی مای اسکین

در کلینیک زیبایی مای اسکین، ما با‌توجه‌به نیازها و بودجه شما مراجعه‌کنندگان عزیز خدمات متنوعی از هایفوتراپی را انجام می‌دهیم. هزینه هایفوتراپی به عوامل متعددی وابسته است و براساس فاکتورهای زیر تعیین می‌شود

 1. نوع دستگاه استفاده شده
 2. ناحیه تحت درمان

برای اطلاع از هزینه هایفوتراپی در مرکز مای اسکین، می‌توانید با مرکز ما تماس بگیرید. تیم ما آماده مشاوره با شما مراجعه کنندگان عزیز بوده و طرح‌های مختلفی از تخفیفات ویژه را برای شما در نظر گرفته است.

انجام هایفو صورت و گردن در بهترین مرکز هایفوتراپی در تهران

مرکز زیبایی مای اسکین با داشتن تیم متخصص و تجهیزات مدرن، یکی از بهترین مراکز ارائه‌دهنده خدمات هایفوتراپی در تهران است. در مرکز مای اسکین تلاش ما بر این است که بهترین خدمات را در زمینه هایفوتراپی به مراجعه‌کنندگان عزیز ارائه دهیم.

قبل از هر جلسه هایفو تراپی پوست، مشاوره‌ فردی با بیمار انجام می‌شود. در این مشاوره، نیازها، انتظارات و همچنین سوابق پزشکی بیمار بررسی شده و برنامه درمانی مناسب برای وی تعیین خواهد شد. ما با تمرکز بر ارائه خدمات با‌کیفیت و با استفاده از تکنولوژی‌های جدید، همواره در تلاش هستیم تا تجربه‌ای بی‌نظیر و اثربخش از هایفو درمانی برای بیماران خود فراهم آوریم.

👍 88% رضایت

برخورد مناسب پزشک
96%
توضیح پزشک در هنگام ویزیت
97%
مهارت و تخصص پزشک
91%

درخواست مشاوره

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این خدمت، درخواست مشاوره خود را ارسال کنید و یا با ما در تماس باشید.