بهترین و سریعترین روش برای جوانسازی و سفتی پوست صورت

معرفی بهترین روش سفت شدن پوست صورت در یک هفته

با بالا رفتن سن سرعت کلاژن‌سازی پوست کاهش می‌یابد. این موضوع تاثیر مستقیمی بر شادابی و جوانی پوست خواهد داشت. با روش‌های درمانی می‌توان سرعت کلاژن‌سازی را افزایش داد و روند پیری پوست را به تعویق انداخت. با پیشرفت تکنولوژی و ظهور دستگاه‌های جدید مشکلات مختلف پوستی مانند جای اسکار، لکه‌های پوستی، افتادگی و چین‌وچروک‌های دور چشم و دهان به‌سرعت و راحتی قابل درمان هستند. در این مقاله با بهترین و سریعترین روش برای جوانسازی و سفتی پوست صورت آشنا می‌شویم. اگر به دنبال راهی هستید که سفت شدن پوست صورت در یک هفته را تجربه کنید، این مقاله برای شما نوشته شده است.

نقش بسزای هایفوتراپی در جوانسازی  و سفتی پوست صورت

یکی از روش‌های غیرتهاجمی و مدرن که برای جوانسازی پوست صورت مورد استفاده قرار می‌گیرد و روشی سریع برای سفت شدن پوست صورت در یک هفته شناخته می‌شود، هایفوتراپی است. دستگاه هایفو با استفاده از تکنولوژی اولتراسوند با شدت بالا برای هدف قرار دادن لایه‌های عمیق‌تر پوست کار می‌کند. گرمای ایجاد شده توسط اولتراسوند باعث تحریک تولید کلاژن و الاستین پوست می‌شود. این ماده نقش بسزایی در حفظ استحکام و جوانی پوست دارند. با مراجعه به مرکز مای اسکین و بهترین مرکز هایفوتراپی در تهران می‌توانید از خدمات هایفوتراپی برای جوانسازی و لیفتینگ پوست بهره‌مند شوید.

نتایج ماندگار سفت کردن پوست با هایفوتراپی

مزایا هایفوتراپی؛ دستیابی به نتیجه مطلوب در کمترین زمان

هرچه سفت كردن پوست صورت در منزل زمان‌بر است و نتایج قابل مشاهده کمتری دارد، بخشی از نتایج درمانی هایفوتراپی بلافاصله بعد از پایان جلسه قابل مشاهده است. این روش غیر‌تهاجمی (بدون نیاز یه عمل جراحی)، درد کمی دارد و بدون دوره نقاهت است. علاوه‌بر لیفتینگ سفت شدن پوست صورت، دستگاه هایفو نقش موثری در کاهش چروک‌ها، خطوط ریز و سایر نشانه‌های پیری دارد. علی‌رغم همه این مزایا، به یاد داشته باشید که برای انتخاب هر روش درمانی، قبل از هرچیز با پزشک متخصص مشورت کنید.

تکنسین‌های و پزشکان مراکز زیبایی برای ارائه بهترین خدمات به زیباجویان می‌توانند در دوره‌های آموزشی کار با دستگاه‌های جوانسازی و لیزر شرکت کنند. برای اطلاع از هزینه دوره آموزش لیزر موهای زائد در تهران می‌توانید با کارشناسان مای اسکین در تماس باشید.

نحوه عملکرد دستگاه آر اف فرکشنال برای جوانسازی و سفتی پوست صورت

یکی از بهترین روش‌هایی که برای سفت شدن پوست صورت در یک هفته استفاده از تکنولوژی‌ها جدید و پیشرفته است. دستگاه آر اف فرکشنال یکی از این دستگاه‌ها است که برای جوانسازی و سفتی پوست صورت از امواج رادیو‌فرکانسی و سوزن‌های ریز استفاده می‌کند. ترکیب میکرونیدلینگ با انرژی RF موجب ایجاد آسیب کنترل شده در لایه‌های بالایی پوست و تحریک تولید کلاژن و الاستین می‌شود. انرژی RF از طریق سوزن‌ها به لایه‌های عمیق‌تر پوست منتقل می‌شود و باعث گرم شدن آن می‌شود. این گرما باعث انقباض و سفت شدن پوست می‌شود و همزمان تولید کلاژن و الاستین را تحریک می‌کند.

به‌طورکلی اضافه کردن انرژی RF به فرآیند میکرونیدلینگ، اثربخشی سفت کردن پوست و کاهش اسکار را افزایش می‌دهد. خاصیت الاستین دستگاه آر اف برای لاغری صورت نیز موثر است. با شرکت در دوره‌های اموزش کار با دستگاه ار اف لاغری که به‌صورت عملی و تئوری آموزش داده می‌شوند بهترین خدمات را می‌توانید به مراجعه‌کنندگانتان ارائه دهید.

جوانسازی و سفت کردن پوست با تکنولوژی رادیوفرکانسی

آشنایی با مزایای دستگاه آر اف فرکشنال برای جوانسازی و سفتی پوست صورت

نتایج به دست آمده از این روش درمانی سریع و به‌راحتی قابل مشاهده است. به دلیل کنترل دقیق انرژی RF و تکنیک‌های خاص میکرونیدلینگ، این دستگاه‌ برای همه تایپ‌های پوستی مناسب است و خطر آسیب یا عوارض جانبی را کاهش می‌دهد. علاوه‌بر سفت شدن پوست، استفاده از دستگاه آر اف فرکشنال برای درمان چین‌و‌چروک‌های صورت، اسکارهای آکنه، جای زخم‌ها، خطوط ریز دور دهان و چشم، ناهمواری‌های رنگ پوست و بافت و درمان منافذ باز پوست کاربردی و مفید است.

سفت کردن پوست صورت با دستگاه RF فرکشنال بدون دوره نقاهت است و در نتیجه بیماران قادر هستند بلافاصله بعد از درمان فعالیت‌های روزمره‌شان را از سر بگیرند. یکی از مزایای مهم این دستگاه، ماندگاری آر اف است. درمان با دستگاه آر اف فرکشنال نتایج تدریجی و بلند‌مدتی دارد. به یاد داشته باشید که قبل از انجام هرگونه درمان پوستی، با متخصص پوست یا زیبایی مشورت کنید تا از مناسب بودن درمان با‌توجه‌به شرایطتان مطمئن شوید.

دستگاه لیزر CO2 فرکشنال؛ درمانی سریع برای جوانسازی و سفت شدن پوست

یکی از راه های سفت شدن پوست صورت استفاده از لیزر CO2 فرکشنال است. این لیزر برای سفت کردن پوست و حل مشکلات پوستی از تابش‌های لیزری با شدت بالا استفاده می‌کند. در‌واقع ليزر Co2 فركشنال همزمان روی اپيدرم و درم تاثیر می‌گذارد. این تابش‌ها به لایه‌های میانی پوست نفوذ می‌کنند و باعث تخریب درم می‌شوند. در نتیجه تخریب سلول‌های پوستی شاهد تولید گرما و در نتیجه افزایش کلاژن‌سازی و الاستین پوست خواهیم بود.

تخريب درم باعث بازسازی و ساخت كلاژن جديد میشود. با بالا رفتن سرعت کلاژن‌سازی پوستی صاف، شفاف و جوان خواهید داشت.

روش‌های دیگری مانند مزوتراپی نیز نقش موثری در کلاژن‌سازی و جوانسازی پوست دارند. این روش برای جلوگیری از ریزش مو نیز استفاده می‌شود. با شرکت در دوره آموزش مزوتراپی مو با دستگاه میکرونیدلینگ و مزونیدلینگ صورت درآمد بالا و قابل‌توجهی خواهید داشت.

درمان سریع افتادگی پوست با دستگاه CO2 فرکشنال

مزایا لیزر درمانی با دستگاه CO2 فرکشنال برای جوانسازی پوست صورت

لیزر CO2 فرکشنال برای درمان چروک‌های عمیق، تغییرات شدید بافتی ناشی از آسیب‌های نور خورشید، زخم‌های آکنه و زخم‌های جراحی یا تروماتیک مؤثر است. این روش درمانی غیرتهاجمی نسبت به روش‌های تهاجمی و جراحی دوره نقاهت کوتاه‌تری دارد و برای بیشتر تایپ‌های پوستی مناسب است.

باید بگوییم نتایج لیزر درمانی با دستگاه CO2 فرکشنال نسبت روش استفاده از ماسک خانگی برای سفت شدن پوست صورت یا استعمال کرم سفت کننده پوست بعد از لاغری، به دلیل نفوذ به لایه‌های عمیق‌تر پوست نتایج چشمگیر‌تر و ماندگارتری دارد. در‌حالی‌که استفاده از ویتامین برای سفت شدن پوست صورت باید به‌صورت منظم و طولانی‌مدت برای نمایان شدن نتیجه انجام شود، لیزر نتایج سریع‌تر و پایدارتری خواهد داشت. همچنین با استفاده از لیزر، متخصص می‌تواند درمان را بر‌اساس نیازهای خاص پوست هر فرد تنظیم کند.

خدمات لیزر درمانی برای حل مشکلات پوستی و خدمات لیزر موی زائد در مرکز مای اسکین با دستگاه‌های مختلف و پیشرفته‌ترین فناوری‌ها انجام می‌شود. برای اطلاع از هزینه لیزر درمانی و هزینه لیزر دائمی موهای زائد می‌توانید با کارشناسان این مجموعه در تماس باشید.

دستیابی به نتایج ماندگار و موثر با استفاده از دستگاه‌های جوانسازی پوست

در این مقاله‌ها با بهترین روش‌ها برای سفت شدن پوست صورت در یک هفته آشنا شدیم و به سوال «چیکار کنم پوست صورتم سفت بشه» پاسخ دادیم. دیگر روش‌هایی مانند سفت کننده پوست صورت قوی خانگی، استفاده از زاج سفید برای سفت شدن پوست صورت و کرم برای سفت شدن پوست صورت مانند گذشته طرفدار چندانی ندارند. چون نتیجه‌گیری با این روش‌ها نه ثابت شده است و نه چندان قابل مشاهده و ماندگار. اگر به دنبال روشی هستید که آثار قابل مشاهده و ماندگاری داشته باشد، دستگاه‌های جوانسازی پوست به دلیل استفاده از برترین تکنولوژی‌های روز دنیا و بدون عوارض بودن بهترین روش برای دستیابی به نتیجه مطلوب هستند. در مرکز مای اسکین زیباجویان می‌توانند از جدیدترین خدمات جوانسازی و سفت کردن پوست استفاده کنند. همچنین دوره‌های آموزشی کار با دستگاه‌های جوانسازی برای پزشکان و متخصصان نیز با بالاترین کیفیت برگزار می‌شود.

اشتراک گذاری :

مطالب زیر را حتما مطالعه کنید

نظرانت کاربران

دیدگاهتان را بنویسید