لاغر كردن ران در سریع ترین زمان ممکن با ورزش در خانه

تناسب اندام ورزش هاي لاغر كردن ران

لاغری ران دغدغه بسیاری از افرادی است که راهکار‌های سریع برای لاغر کردن ران و پهلو را نمی‌دانند. لاغر كردن رانها نیاز به رعایت نکات حرکات و تمرینات مخصوص دارد تا عضلات آن ناحیه و سوزاندن کالری در پایین تنه، باعث تحت‌تاثیر قرار دادن عضلات بدن شود. حال راز لاغر كردن ران پا در چیست؟ حقیقت این است که این مسئله یک شبه اتفاق نمی‌افتد و نیاز به تکرار ورز‌ش‌های مخصوص به‌صورت مستمر دارد که در این مقاله همه راه‌کارهای لاغری ران در سریع‌ترین زمان ممکن با ورزش را به شما معرفی خواهیم کرد تا ساق و پای خوش فرمی داشته باشید. همچنین  در نهایت روش های نوین تخصصی که تاثیر بسزایی در کاهش وزن را دارد را شرح خواهیم داد.

1.    حرکت ورزشی اسکوات؛ یکی از روش‌های محبوب لاغر کردن ران

یکی از محبوب‌ترین حرکات ورزشی به‌خصوص برای افراد بدنساز، حرکت اسکوات است. تمرین اسکوات یک ورزش عالی برای لاغر کردن باسن و ران است که منجربه کاهش چربی در ناحیه پایین تنه می‌شود. هدف تمرین اسکوات، عضلات چهارسر ران است که با‌توجه‌به نوع حرکت و قرارگیری پا، ناحیه پا و باسن را مورد‌تقویت قرار می‌هد.

برای انجام این حرکت باید پاها را به‌اندازه عرض لگن باز کنید و سپس ماهیچه شکم خود را سفت کنید. به آرامی پاهای خود را از قسمت زانو خم کنید، فقط توجه داشته باشید که از خم کردن کمر خودداری کنید تا حرکت به‌درستی انجام شود. لازم به ذکر است که زانوهای خود را بیشتر یا کمتر از 90 درجه خم نکنید. برای انجام حرکت اسکوات در هفته سه بار به‌صورت سه ست 15 تایی انجام دهید.

حرکت اسکوات برای لاغری ران در خانه

2.    حرکت لانچ جانبی؛ تمرین موثر برای لاغر کردن ران پا

یکی از تمرین‌های موثر و مهم حرکت ورزشی لانچ جانبی است که به کاهش وزن سریع در یک ماه کمک می‌کند. این حرکت ورزشی نیازمند به تعادل است که بتوانید آن را به‌درستی انجام دهید و عضلات ران را مورد‌هدف قرار دهید. برای انجام این حرکت از یک صندلی کمک بگیرید یک دست خود را روی صندلی نگه دارید و دست دیگر را به کمر خود بزنید.

در حرکت ورزشی لانچ پاها را به‌اندازه عرض شانه باز کنید و سپس بدن خود را به سمت راست یا چپ متمایل و زانوی خود را خم کنید. این تمرین را می‌توانید یک روز در میون 15 الی 30 بار انجام دهید که با‌توجه‌به توانایی خود، متغیر است.

3.    پیاده‌روی؛ یک ورزش براي لاغر كردن ران ها

پیاده‌روی جزو راحتترین ورزش‌ها در زمینه کاهش وزن و لاغری پایین تنه از‌ جمله ران، ساق و باسن است. انجام پیاده روی نیاز به ابزار خاصی ندارد و حتی در خانه یا پشت بام قابل اجرا است. برای نتیجه‌گیری بهتر لازم است که در کنار پیاده روی، از ورزش‌های دیگر مانند ایروبیک استفاده کنید.

ورزش پیاده‌روی 30 دقیقه‌ای در خانه را حتما در برنامه روزانه خود قرار دهید تا در مدت زمان کوتاه به ران خوش‌فرم دست‌پیدا کنید. البته در کنار تمرینات ورزشی و پیاده روی حتما آزمایش هورمون نیز بدهید؛ زیرا ممکن است که علت موهای زائد کشاله ران و چاقی مفرط ران و پهلو شما تغییرات هورمونی باشد.

4.    حرکت لیفت ساق پا؛ تمرین بدنسازی موثر لاغر كردن ران پا

حرکت لیفت ساق پا جزو یکی از ورزش هاي لاغر كردن ران برای افراد مبتدی و حرفه‌ای، مورد استفاده قرار میگیرد. این حرکت  با وزن خود برای مبتدی‌ها و با وزنه برای افراد حرفه‌ای انجام میشود. در انجام این حرکت، داشتن یک تکیه‌گاه لازم است تا تعادل رعایت شود و عضلات ران مورد هدف قرار گیرند.

در حرکت لیفت ساق پا، یک دست را به تکیه‌گاه نگه دارید و دست دیگر خود را به کمر بزنید و در صورت تمایل وزنه را بردارید و پاها را به‌اندازه عرض شانه باز کنید. سپس پای مخالف سمت تکیه‌گاه را به ‌اندازه 45 درجه باز کنید و دوباره به سر‌جای خود برگردانید. بدین ترتیب؛ همین تمرین و روش را با پای مخالف انجام دهید. تمرین ورزشی لیفت ساق پا را در هفته 3 الی 4 بار در سه ست 15 تایی انجام دهید.

حرکت لیفت ساق پا براي لاغر كردن ران ها

5.    حرکت پلانک؛ یک روش سریع برای لاغر کردن پا

حرکت پلانک باعث چربی‌سوزی کالری‌ در نقاط مختلف بدن می‌شود.  این حرکت با هدف قرار دادن عضلات ران، باسن و عضلات شکمی اندامی لاغر برای شما به وجود می‌آورد. شاید در ابتدا  این ورزش برای افراد سخت به‌نظر برسد اما پس از چند روز به یکی عادت‌ها تبدیل شده است. از مهم‌ترین نکات انجام حرکت پلانک این است که حین حرکت نباید کمر را گود کرد و بدن به‌صورت منقبض با کمک دست‌ها در یک خط قرار می‌گیرد. حرکت پلانک یک بار به مدت 30 ثانیه را انجام دهید تا تاثیرات شگفت‌انگیز آن را در کوتاه‌مدت مشاهده کنید.

همچنین اگر علاوه‌بر لاغری و تناسب اندام، قصد لاغری و جوانسازی پوست صورت را دارید دستگاه هایفو، یکی از بهترین روش‌های لیفت صورت است. قیمت هایفوتراپی نسبت‌به تاثیرات جوانسازی صورت شما بسیار مناسب و مقرون به صرفه نیز خواهد بود.

لاغر کردن ران با حرکت پلانک در خانه به مدت 30 ثانیه

بهترین و سریع ترین روش لاغر کردن ران؛ ورزش یا روش‌های کلینیکی؟

در این مقاله در مورد تمرینات مخصوص لاغری ران در خانه صحبت کردیم. حرکت‌هایی مانند پلانک، پیاده روی، اسکوات، لیفت ساق پا و لانچ جانبی از جمله ورزش‌هایی موثر اما طولانی برای لاغر کردن ران محسوب می‌شوند. اما نکته‌ حائز‌اهمیت، تاثیرات این ورزش‌هاست که در طولانی مدت به هدف لاغری می‌رسید.

امروزه دستگاه‌های غیر‌تهاجمی پیشرفته‌ای مانند ترواسکالپ، آر اف دیاترمی، کرایو و کویتیشن وجود دارد که با بهره‌گیری از آن‌ها می‌توانید به‌سرعت تاثیرات شگفت‌انگیز لاغری را تجربه کنید. آکادمی تخصصی زیبایی مای اسکین با برگزاری دوره‌های زیبایی، نحوه کار با دستگاه‌های نوین را به شما به‌ بهترین نحو آموزش می‌دهد. همچنین امکان آموزش آنلاین لیزر موهای زائد، آموزش لیزر‌های درمانی و زیبایی و دستگاه‌های جوانسازی نیز در آکادمی مای اسکین برای شما فراهم شده است.

اشتراک گذاری :

مطالب زیر را حتما مطالعه کنید

نظرانت کاربران

دیدگاهتان را بنویسید