سفید کردن واژینال | بهترین روش رفع تیرگی لابیا با لیزر

پوستی صاف و روشن در ناحیه بیکینی با استفاده از لیزر

سفید کردن واژینال و تیرگی لابیا یکی از معضلاتی است که همواره فکر خانم‌ها را مشغول کرده است. معمولا ناحیه تناسلی و واژن نسبت‌به سایر اندام‌ها رنگ تیره‌تری دارد که روی اعتماد‌به‌نفس بانوان تاثیر‌ منفی گذاشته است. تیرگی واژن به‌مرور بنا‌بر دلایل مختلفی چون سن، ژنتیک، چاقی، بارداری و شیو مکرر افزایش می‌یابد. در دنیای امروزی و پیشرفت تکنولوژی روش‌های نوینی برای رفع تیرگی واژن وجود دارد که بهترین آن لیزر‌تراپی است. در این مقاله در مورد طریقه سفید کردن واژن با لیزر صحبت خواهیم کرد و در ادامه به  انواع لیزر‌ها، نوع عملکرد، مزایا و معایب آن‌ها خواهیم پرداخت تا تیرگی لبه‌های داخلی واژن را از بین ببرید و واژنی صاف و سفید داشته باشید.

سفيد كردن بیکینی با ليزر؛ تکنولوژی نوین امروزی 

هدف لیزر، تخریب رنگ‌دانه‌های تیره پوست است. لیزر‌ها با ارسال موج نور به داخل پوست، رنگ بافت پوست را ترمیم می‌بخشد و رنگدانه‌های تیره واژن را از بین می‌برد. در این روش پرتو‌های تمرکز‌یافته لیزر بر روی تیرگی پوست تابیده می‌شود و پس از آن لابیا و واژن شفاف و روشن می‌شوند.

لیزر‌های رفع تیرگی واژن با دقت بالا به لایه‌های عمیق پوست نفوذ کرده و با تحریک کلاژن به بهبود و بازسازی پوست جهت سفید کردن واژینال کمک می‌کند. لیزر‌ها علاوه‌بر سفید کردن واژن، در جوانسازی ناحیه تناسلی نیز تاثیر کمی می‌گذارند اما تکنولوژی هایفو واژینال یک راه قطعی برای لیفت و جوانسازی واژن به‌شمار می‌رود. 

لیزر یک روش سفيد کردن واژن 

انواع لیزر‌های سفيد كننده واژن و لابیا کدام‌اند؟ 

لیزر درمانی با هدف قرار دادن رنگدانیه‌های تیره نقش موثری در روشن‌تر شدن و یکدست شدن رنگ پوست واژن دارند. این لیزر‌ها با نتایجی ماندگار کمترین عوارض را ارائه می‌دهند. لیزر‌هایی مانند کیوسوییچ، CO2 فرکشنال و IPL برای رفع سیاهی واژن وجود دارند که در ادامه به نحوه عملکرد، جلسات و ماندگاری آن‌ها خواهیم پرداخت. 

طریقه سفید کردن واژن با استفاده از فناوری لیزر CO2 فرکشنال 

لیزر فرکشنال به‌عنوان یکی از موثر‌ترین فناوری‌های لیزر در حوزه رفع سیاهی واژن و سایر نقاط بدن شناخته شده است. نحوه عملکرد این لیزر لایه‌برداری پوست واژن است که با ایجاد ستون‌های تخریبی برای از بین بردن تیرگی واژن در پوست، صورت می‌گیرد.

در این لیزر به‌دلیل استفاده از گاز کربن دی‌اکسید، سرعت بازسازی سلولی و میزان کلاژن‌سازی به پوست افزایش می‌یابد. معمولا جلسات سفيد كردن بيكيني با لیزر فرکشنال 4 تا 6 جلسه با فاصله زمانی یک ماهه است. اگر علاقه‌مند با یادگیری نحوه عملکرد لیزر و وارد شدن به بازار کار دنیای درمانی هستید، می‌توانید در دوره آنلاین آموزش هایفو و اراف فرکشنال آکادمی مای اسکین شرکت کنید. 

از بین بردن تیرگی واژن با لیزر فرکشنال 

از بین بردن تیرگی واژن با لیزر کیوسوییچ 

لیزر کیوسوییچ، یک روش درمانی برای رفع مشکلات پوستی مانند تیرگی واژن، کک و مک  و پاک کردن تتو مورد‌استفاده قرار می‌گیرد. در این روش پالس‌های انرژی لیزر به‌وسیله طول موج 532 و 1064، با سرعت بالا به سطح پوست می‌تابد و رنگدانه‌ها را در پوست آزاد می‌کنند تا به‌طورطبیعی جذب پوست شوند. 

روش کیوسوییچ بر خلاف امواج لیزر، پرتوی نور یکنواختی ندارد و نور به‌شکل پالس‌های بسیار شدید قطع و سپس منتشر می‌شود. با‌توجه با میزان تیرگی طی 1 تا 6 جلسه می‌توانید نتایج این روش درمانی را مشاهده کنید. برای تاثیر بهتر و سریع‌تر از پماد ویتامین آ د برای تیرگی واژن می‌توانید استفاده کنید. هزینه لیزر‌تراپی مانند قیمت هایفوتراپی واژن بستگی به جلسات درمانی شما دارد.

طریقه سفید کردن واژن با لیزر کیوسوییچ

رفع تیرگی واژن با لیزر IPL؛ روشی برای سفید کردن واژینال 

لیزر آی پی ال نیز یک گزینه موثر برای رفع تیرگی واژن است که با استفاده از نور پالسی طولانی، رنگدانه‌های تیره را کاهش می‌دهد. این فرایند نه‌تنها سیاهی واژن را کاهش می‌دهد بلکه موجب بهبود کیفیت پوست نیز می‌شود. تعداد جلسات تیرگی لبه های داخلی واژن و سفيد كردن بيكيني با ليزر آی پی ال به نوع و شدت تیرگی آن متفاوت است، اما به‌طور معمول بین 1 الی 5 جلسه انجام می‌شود. 

برای سریع‌تر کردن دوره بهبود می‌توانید از کپسول ویتامین e برای تیرگی واژن هم در کنار لیزرتراپی استفاده کنید. پس از لیزر درمانی حتما آموزش مراقبت از پوست را در نظر بگیرید تا راه‌حل کاهش سوزش و درد پس از لیزر‌تراپی را بیاموزید. 

مزایای از بین بردن تیرگی واژن با لیزر؛ تجربه پوستی درخشان و سفید 

لیزر درمانی یکی از ساده‌ترین روش‌ها برای درمان سیاهی واژن است. این روش دوران نقاهت پیچیده و سختی ندارد و به‌راحتی پس از چند جلسه تیرگی واژن از بین می‌رود. از مزایای استفاده از لیزر سفيد كننده واژن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: 

  • روشی غیر‌تهاجمی، بدون درد و خون‌ریزی 
  • ماندگاری بالا به‌صورت تضمینی و قطعی 
  • انجام لیزر به‌صورت سریع و بدون بیهوشی 

در دنیای امروزی و پیشرفت تکنولوژی لیزر‌های متفاوتی با عملکرد‌های مختلف وجود دارند که یکی از آن‌ها لیزر موهای زائد است. این لیزر یکی از بهترین روش‌های از بین بردن موهای زائد به‌شمار می‌رود که قیمت آن نسبت به قیمت اپیلاسیون ناحیه تناسلی در دراز‌مدت مقرون‌به‌صرفه‌تر است. 

رفع سیاهی واژن؛ یکی از مزیت‌های لیزرتراپی 

عوارض‌ جانبی لیزر برای روشن کردن بیکینی، بسیار کم است! 

رفع تیرگی واژن با لیزر، عوارض خاصی ندارد. تنها علائمی که شاید پس از استفاده دستگاه‌های سفيد كننده واژن بروز کنند، احساس سوزش و اندکی درد است. البته این علائم نیز در برخی از افراد دیده شده است. 

این سوزش، با پماد‌ها و کرم‌هایی که پزشک پوست پس از لیزر به شما تجویز می‌کند به‌راحتی برطرف خواهند شد. یکی دیگر از عوارض‌های لیزر درمانی عفونت است که فقط در صورت مراجعه به مرکز‌های غیر معتبر امکان‌پذیر است. 

مراقبت‌های لازم پس از استفاده از دستگاه لیزر رفع سیاهی واژن

نکاتی که پس از سفيد كردن بيكيني با ليزر رعایت کنید؛ شامل موارد زیر می‌شود: 

  • خودداری از نزدیکی تا 6 روز پس از لیزر 
  • خودداری از پوشیدن لباس‌های تنگ 
  • پرهیز از ورزش کردن به مدت حداقل 15 روز 
  • استفاده مرتب از پمادی که برای سوزش تجویز شده است. 
  • خشک کردن ناحیه لیزر پس از شستشو واژن 

با رعایت کردن این نکات می‌توان از بروز سوزش و درد پس از لیزر نیز جلوگیری کرد. همچنین با رعایت این نکات، میزان ماندگاری نتایج لیزر طولانی‌تر می‌شود. 

فناوری لیزر؛ بهترین روش سفید کردن واژینال در کوتاه‌ترین زمان ممکن

در این مطلب در مورد رفع تیرگی واژن صحبت کردیم. اکنون می‌دانیم که چند نوع لیزر برای سفید کردن واژن داریم و همچنین این لیزر‌ها چه مزایا و معایبی دارند. لیزر‌های درمانی و زیبایی متفاوتی وجود دارند که مردم با پیشرفت تکنولوژی، انتخابشان برای عارضه‌های پوستی لیزر است. 

این لیزر‌های بی‌خطر با ماندگاری بالا مورد‌توجه بسیاری از افراد قرار گرفته‌اند. بدین‌ترتیب آکادمی تخصصی مای اسکین این امکان را فراهم آورده تا با برگزاری این دوره و اعطای مدرک به شرکت‌کنندگان، نقش موثری در زمینه اشتغال‌زایی در امور زیبایی و درمانی در کشور ایفا کنند. 

اشتراک گذاری :

مطالب زیر را حتما مطالعه کنید

نظرانت کاربران

دیدگاهتان را بنویسید