کوچک کردن بینی بدون عمل جراحی امکان پذیر است؟

کوچک کردن بینی با روش‌های مختلف پیشرفته بدون عمل جراحی

دیگر به جراحی دردناک و پر خطر برای کوچک کردن بینی نیاز نیست! عمل بینی با جراحی بسیار پرهزینه و همراه با عوارض است. شاید برای شما سوالی پیش بیاید که ایا بدون عمل جراحی میشود بینی را کوچک کرد؟ بله در دنیای امروزی شیوه‌های نوینی برای تغییر بینی به‌وجود آمده‌اند. روش‌هایی مانند لیزر پلاسما‌ جت، تزریق آنزیم، لیفت با نخ، اندولیفت و تزریق ژل روشی موثر برای کوچک کردن بینی بدون عمل جراحی محسوب می‌شوند. اگر می‌خواهید درباره این روش‌های زیبایی، نحوه عملکرد، جلسات، دوره نقاهت و مزایا و معایب اطلاعات کامل‌تری کسب کنید؛ مطالعه این مطلب را از دست ندهید! 

عمل بینی بدون جراحی با لیزر پلاسما جت؛ راز داشتن یک بینی زیبا و متناسب با صورت  

پلاسما جت بینی، روشی غیرتهاجمی برای کوچک کردن و باریک شدن بینی بدون عمل جراحی است. در این روش هیچ خبری از برش، بخیه و گذراندن دوره نقاهت طولانی نیست. در لیزر پلاسما جت، گازی یونیزه و رسانا به‌وسیله دستگاهی به شکل قلم، روی سطح پوست تابیده خواهد شد. حرارت این لیزر باعث می‌شود سلول‌های موجود در غشای پوست تحریک شوند و با جمع شدن بافت پوست، ناحیه مورد‌نظر لیفت و فرم جدیدی بگیرد. 

تابش پلاسما به بافت علاوه‌بر لیفت پوست، روند کلاژن‌سازی را سریع می‌کند که موجب بهبود آسیب‌های پوست می‌شود. این روش سرپایی و بدون بی‌هوشی انجام می‌شود و شما با یک جلسه هزینه کردن می‌توانید از تاثیرات آن حیرت‌زده شوید. هزینه آن همچون قیمت یک جلسه هایفوتراپی بسته به تاثیرات آن، هم مقرون‌به‌صرفه بوده و هم نتایج آن عالی است. 

 قبل و بعد عمل بینی بدون جراحی با لیزر پلاسما جت

اندولیفت بینی؛ تکنیکی نوین برای داشتن بینی زیبا بدون عمل جراحی 

اندولیفت بینی روشی برای تقویت ساختار پوست و کوچک كردن پره های بینی بدون عمل جراحی است. در این روش میکروفیبر‌های نوری یکبار‌مصرف نازک‌تر از تار مو در زیر پوست بینی قرار داده می‌شوند، سپس با اشعه لیزر تونل‌هایی در امتداد میکروفیبر ایجاد می‌شود که به سریع‌تر کردن لیفت کمک می‌کند. هدف اصلی اندولیفت بینی سفت کردن پوست و درمان افتادگی نوک بینی است. 

در این روش جوانسازی خبری از بیهوشی و برش نیست و بیمار هیچ‌گونه درد و ناراحتی همانند جراحی نخواهد داشت. همچنین پس از چند ساعت بعد از پایان جلسه ترمیم بینی بدون عمل جراحی، فرد می‌تواند فعالیت‌های عادی و روزمره خود را داشته باشد. هزینه یک جلسه لیفتینگ بینی با اندولیت همانند قیمت از بین بردن موهای زائد با لیزر براساس تعداد جلسات مورد‌نیاز شما متغیر خواهد بود؛ بنابراین بهتر است حتما برای اطلاع از جلسات مورد‌نیاز برای کوچک کردن بینی، با پزشکان ما در مای اسکین مشورت کنید. 

تعیین نقاط مورد‌نظر برای اندولیفت بینی 

آیا استفاده از آنزیم موجب کوچک و برداشتن قوز بینی بدون عمل جراحی می‌شود؟ 

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که تزریق آنزیم یک روش دائمی و موثر برای کوچک کردن بینی به همراه برداشتن قوز بینی بدون عمل جراحی محسوب می‌شود. در این روش با بهره‌گیری از آنزیم هیالاز و بلور‌های هیدروکسی آپاتیت کلسیم می‌توان بینی را کوچک کرد. 

برای تزریق آنزیم حتما به پزشک متخصص که در دوره پوست و مو با روش تزریق  شرکت کرده است مراجعه کنید. این روش به‌گونه‌ای انجام می‌شود که نیاز به بیهوشی نداشته و هیچ‌گونه دردی را حساس هنگام تزریق نمی‌کنید. در این تکنیک ابتدا محل مورد‌نظر توسط پزشک ضد‌عفونی شده و آنزیم به آن تزریق می‌گردد. تعداد جلسات این روش به نوع و میزان گوشتی بودن بینی شما دارد و بین 2 تا 6 جلسه متغیر است. 

تزریق آنزیم برای باریک شدن بینی بدون عمل جراحی 

باریک شدن بینی بدون عمل جراحی با نخ 

در این روش نه‌تنها بینی باریک می‌شود بلکه از این روش برای ترمیم بینی عمل شده بدون جراحی استفاده می‌کنند. برای انجام روش کوچک‌سازی بینی با نخ ابتدا حفره‌های کوچکی در نواحی بینی ایجاد می‌شود و سپس نخ لیفت جذب‌شونده پوست را وارد بینی می‌کند. این نخ‌ها مانند بخیه هستند و سریع جذب می‌شوند و یک بینی زیبا بدون عمل جراحی را برای شما به ارمغان می‌آورند. 

دوره نقاهت این روش کوچک کردن بینی بدون عمل جراحی بسیار کوتاه است و عوارض خاصی ندارد و گاهی با درد کوچکی همراه است که با قرص مسکن رفع می‌شود. اگر علاقه‌مند به روش‌های نوین زیبایی هستید، آکادمی مای اسکین دوره‌هایی برای آموزش آنلاین استفاده از دستگاه جوانسازی و تزریقات تشکیل می‌دهد؛ شما با شرکت در این کلاس‌ها همه روش‌های زیبایی برای کوچک کردن بینی و جوانی صورت را خواهید آموخت. 

با تزریق فیلر بدون عمل جراحی بینی زیبا داشته باشیم!

تزریق فیلر برای خوش‌فرم کردن بینی، برطرف کردن همه ناهمواری‌ها، بالاتر‌بردن نوک و برداشتن قوز بینی بدون عمل جراحی مورد‌استفاده قرار می‌گیرد. در این روش پزشک با استفاده از سوزنی نازک فیلر حاوی اسید هیالورونیک اسید را به نقاط‌ مورد‌نظر تزریق می‌کند تا نواقص ظاهری بینی برطرف شود. این روش نیز همچون سایر روش‌های نوین کوچک کردن بینی بدون عمل جراحی دوره نقاهتی ندارد؛ اما هنگام تزریق سوزش کمی را احساس خواهید کرد. 

از فیلر می‌توان برای ناحیه‌های صورت نیز استفاده کرد یا به‌عبارتی برای مادلینگ صورت نیز مناسب است. اگر شما اطلاعات کاملی در مورد زاویه‌سازی صورت ندارید و نمی‌دانید مادلینگ صورت چیست و چگونه انجام می‌شود؛ با مراجعه به قسمت‌های وبلاگ سایت، می‌توانید اطلاعات کامل‌تری کسب کنید. 

تزریق فیلر برای کوچک و برداشتن قوز بینی بدون عمل جراحی

کوچک کردن بینی بدون عمل جراحی؛ بهره‌مندی از روش‌های نوین پزشکی

در این مقاله در مورد اینکه چگونه بدون عمل جراحی بینی زیبا داشته باشیم صحبت کردیم. روش‌های مختلفی مانند لیزر پلاسما جت، اندولیفت، نخ، تزریق فیلر و آنزیم برای کوچک کردن و باریک شدن بینی بدون عمل جراحی وجود دارد که حتی این راه‌کار‌ها موجب رفع قوز بینی می‌شوند. همچنین در  این روش‌ها مانند روش‌های جراحی دوره بیهوشی و برش ندارد و دوره نقاهت آن نیز بسیار کوتاه است. 

شما چه نظری در مورد این روش‌های زیبایی دارید؟ آیا از دوستان و آشنایان شما، شخصی عمل بینی بدون جراحی را انجام داده است؟ خوشحال می‌شویم تجربه‌های خود از این عمل زیبایی را در بخش نظرات به اشتراک بگذارید.

اشتراک گذاری :

مطالب زیر را حتما مطالعه کنید

نظرانت کاربران

دیدگاهتان را بنویسید